niedziela, 11 września 2011

Witam wszystkich

Kochani, jeśli tu jesteście, serdecznie Was witam. I cieszę się, że w ogóle zechcieliście tu zajrzeć. Bardzo proszę o wyrozumiałość, uczę się dopiero. Postaram się odzywać jak najczęściej, a może ktoś ma jakieś propozycje... Czy piszemy tylko o książkach? Czy o życiu jako takim? A może o..., właśnie - o czym?

9 komentarzy:

Cedrik pisze...

O wszystkim. O wszystkim. O tym, co się nie podoba, co podoba w świecie, o ludziach, o procesie pisania, o recenzjach, wywiadach... o życiu, ludziach. Reakcjach na to, co się w świecie dzieje.

Przy okazji - polecam ustawić komentowanie także dla anonimowych i w układzie ,,nick + adres". Nie wszyscy mają konto google ^^

Chepcher Jones pisze...

No tak... anonimowy i nick adres by się przydał, ktoś sie tam zna na tym jak to ustawić. A pisać o wszystkim, codzienności, którą niekoniecznie musimy widzieć jak inni ;)

kasia.eire pisze...

O wszystkim, o życiu, o książkach, o właśnych fasycnacjach. Sama mam blogi od dwóch lat, byłam przeciwna kiedyś, a teraz nie mogę bez tego życ. Nie, nie uzalezniłam się, ale stały się częścią mojego życia, moje i czytanie innych ulubionych. Pozdrawiam

ciemnanocka pisze...

Ja też chyba się nawrócę:)

Sosnowy blog pisze...

Cedrik - ale jak to zrobić? Tzn. to ustawienie dla anonimowych?

Książki Moja Miłość pisze...

Witamyyyy :-))

Agnesscorpio pisze...

witaj Rysiu w blogowym świecie:)

Agnesscorpio pisze...

Rysiaku, wchodzisz po kolei:
- projekt
- ustawienia
- komentarze
tam "kto może komentować?"-zaznaczasz "każdy-obejmuje użytkowników anonimowych"
potem na dole "zapisz ustawienia"
i masz:)

Kornelia pisze...

Ach, się pisze. Ważne, żeby się pisało, a o czym to samo przyjdzie ;)